Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Профорієнтаційна робота
2015-11-17

Управління праці та соціального захисту населення Миргородської міської ради інформує щодо сприяння в професійній орієнтації молоді із числа інвалідів, проведення профорієнтаційної роботи серед інвалідів, які за віком та освітою можуть навчатися в технікумі-інтернаті, доведення до їх відома умов прийому та направлення на навчання в Кам’янець-Подільському планово-економічному технікумі-інтернаті.

Для вирішення основних завдань підготовки конкурентоспроможних спеціалістів у навчальному закладі створено потужну матеріально-технічну базу: сучасно обладнані навчальні кабінети, інформаційний центр, бібліотеку з читальними залами і філією у гуртожитку, два кабінети автоматизованого робочого місця спеціаліста.

Оздоровчо-реабілітаційна база включає плавальний басейн, зал для ігрових видів спорту, зал лікувальної фізкультури, оснащений спеціалізованими тренажерами, медичний пункт, у структурі якого фізіотерапевтичний, стоматологічний, маніпуляційний, лікарський кабінети.

 До послуг студентів сучасний комфортабельний гуртожиток з блоками обслуговування студентів на кожному поверсі, перехідна галерея між навчальним корпусом та гуртожитком.

За детальнішою інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Миргородської міської ради за адресою : м. Миргород, вул.. Гоголя, 92, каб. 9, телефон : 5-61-31.

 

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ТЕХНІКУ М-ІНТЕРНАТ ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ АБІТУРІЄНТІВ НА 2016-2017 РІК ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:

  1. Бухгалтерський облік на 1 і 2 курси денного відділення.
  2. Економіка підприємства на 2 курс денного відділення.
  3. Соціальна робота на 1 курс денного відділення.

УМОВИ ПРИЙОМУ: Прийом до технікуму осіб з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І-ІІІ груп та інваліди з дитинства) та вступників за кошти фізичних та юридичних осіб, які вступають на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) проводиться на І курс на конкурсній основі за результатами наступних вступних випробувань, на спеціальність:

- "Бухгалтерський облік":

  1. Українська мова - диктант;
  2. Математика - усно.

- "Соціальна робота»:

1. Українська мова - диктант;

2. Історія України - усно.

Для конкурсного відбору вступників на основі повної загальної середньої освіти з числа інвалідів І-ІІІ групи, дітей-інвалідів та осіб, які вступають до технікуму за кошти юридичних та фізичних осіб, приймальною комісією навчального закладу зараховуються результати зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень підтверджені сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти з української мови і літератури та історії України, виданими у 2016 році.

На всі спеціальності ведеться прийом абітурієнтів без фізичних вад на контрактній основі. Вартість навчання 4500 грн. на рік.

ДО ВСТУПУ В ТЕХНІКУМ ПОДАЮТЬСЯ:

а)  Заява;

б)  Документ державного зразка про освіту, за особистим вибором оригінал або його завірена ксерокопія (ксерокопія завіряється за оригіналом в технікумі);

в)  Медична довідка (Форма № 086-о), (оригінал або завірена копія);

г)  Направлення на навчання міського (районного) управління праці та соціального захисту населення, погоджене з міським (районним) центром зайнятості населення;

д)  6 кольорових фотокарток розміром 3x4 см.;

е)  Виписка з трудової книжки, завірена керівником підприємства для осіб, що мають стаж роботи;

є) Пенсійна книжка і довідка МСЕК (Форма № 4 або 4-а про групи інвалідності) з діагнозом хвороби і висновком про те, що навчання та робота з обраної спеціальності не протипоказані;

Примітка: Інваліди з дитинства до 18-літнього віку повинні пред'явити свідоцтво на одержання щомісячної допомоги від органів соціального захисту або пенсійне свідоцтво та медичне заключення на дитину - інваліда з дитинства у віці до 18 років.

ж) Довідка про склад сім'ї та документи, що дають право на пільги;

з)  Особисто пред'являється паспорт (свідоцтво про народження осіб, які не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці), оригінал документа про освіту (при поданні його копії"), оригінал медичної довідки за формою 086-У (при поданні її копії);

ПРИЙОМ ЗАЯВ, ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ, ЗАРАХУВАННЯ: ЗАЯВИ ПРИЙМАЮТЬСЯ: від вступників які вступають на основі базової загальної середньої освіти - з 11 липня по 20 липня. Вступні екзамени з 21 липня по 27 липня. Від осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти заяви приймаються з 11 липня по 27 липня. Оголошення рекомендацій на місця держзамовлення - 1 серпня.

Зараховані на навчання до технікуму (інваліди І-ІІІ груп та інваліди з дитинства) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, проживання в гуртожитку, безкоштовна цілодобова медична допомога та оздоровлення в літній період в лікувально-оздоровчому центрі). Студентам технікуму пенсії виплачуються в повному обсязі.

Адреса технікуму: 32300 м. Кам'янець-Подільський, Хмельницької області, вулиця Годованця, 13. Тел. 3-26-51. 3-26-22. 0966494550. 0507175887, Web-сайт: www.peti.km.ua

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]