Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Продовжуємо розвивати міжнародну співпрацю
2022-05-23

У Миргородської громади буде ще одне місто-побратим. Із такою пропозицією до Миргорода звернувся мер міста Лангенлонсхайм-Штромбер пан Міхаель Цифка у межах проєкту "Муніципальнi партнерства з Німеччиною" SKEW Engagement Global. За словами координатора цього проєкту, представники німецького міста зробили віртуальну мандрівку сайтом Миргородської міської ради. Пану Міхаелю дуже сподобалась наша громада і він пропонує започаткувати співпрацю між муніципалітетами. Днями відбулося онлайн-знайомство між громадами.

Міський голова Сергій Соломаха зауважив, що  Миргород міцно тримає статус мирного і дружнього міста  та відкритий для  розширення міжнародних зав'язків. І дуже відрадно, що у ці важкі для українців дні, ми відчуваємо підтримку і реальну допомогу від європейських країн, а ще - зацікавленість у співпраці. Нині Миргород  має друзів в 11-х українських та іноземних містах. Під час спілкування з представниками міста Лангенлонсхайм-Штромбер мова йшла про співпрацю між двома громадами, які нещодавно створилися, за багатьма напрямками. Це і питання житлово-комунального господарства, освіти і туризму, сільського господарства, створення добровільних пожежних дружин та інше. Усі ці теми актуальні та  будуть  корисними для обох громад, переконані сторони.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 30 листопада 2023 року

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету,

29 листопада 2023 року о 13.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій

     
     
Увага! Змінено дату проведення 42-ї сесіі

42 сесія відбудеться 30 листопада о 13.00

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]