Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Про впровадження ІТ-інструментів у громаді
2021-08-28

Про цифровізацію громади та  хід реалізації проєктів у рамках  Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону йшлося на засіданні робочої наради, яку провела заступник міського голови Наталія Молочко. Наталія Володимирівна зазначила, що  цифрові рішення та їх реалізація у громадах – актуальне на часі питання.  В Україні відбувається активна цифровізація всіх сфер життєдіяльності громад, адже цифрові інструменти – нові можливості для мешканців громади. 

Зараз фіналізуються результати надання державної інтернет субвенції для впровадження Інтернету у селах. Згодом буде розроблено відповідний портал громади, де буде зібрано впровадження ІТ-інструментів у громаді.

Також на нараді  обговорили питання організації роботи по внесенню змін до Плану реалізації стратегічних напрямків економічного та соціального розвитку Миргородської міської територіальної громади на 2021 - 2023 роки. Головний акцент - гармонізація всіх коротко- та середньострокових програмних документів з головним стратегічним документом - Стратегією сталого розвитку Миргородського субрегіону. Також серед актуальних питань, що аналізувалися - поширення впливу дії проєктів на території приєднаних сіл та забезпечення сталості результатів впровадження вже реалізованих ініціатив.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 червня 2025 року

     
     
До уваги жителів сіл Слобідка, Білики, Зубівка!

Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних підприємств Миргородської міської ради:

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]