Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Про утримання дорожньо-мостового господарства громади
2022-08-10

Про виконані ремонти, освоєні кошти, додаткові потреби на завершення запланованого об'єму робіт з відновлення дорожньо-мостового господарства Миргородської громади та утримання доріг в осінньо-зимовий період, йшлося на нараді, яку провів міський голова Сергій Соломаха за участю профільних заступників, розпорядників коштів та підрядників. Вислухавши інформацію, очільник міста доручив прискорити завершення ремонтних робіт на об'єктах дорожнього покриття доріг загального користування та  на місцевих магістралях.

Цьогоріч з місцевого бюджету спрямовано 24 млн грн на ремонт доріг в громаді. Але цих коштів недостатньо, щоб відремонтувати деформовані смуги та розбиті дороги. Тому було проговорено питання щодо додаткового фінансування для завершення робіт з поточного ремонту, грейдерування та підсипки вулиць щебенем, відновлення асфальту після аварійних робіт на комунікаційних мережах. За попередніми підрахунками, необхідно ще 6 млн грн. Переглянути відповідний кошторис планують після сесійного засідання.

За інформацією керівника місцевої дорожньої організації, у серпні вони планують завершити  роботи на міських  дорогах, а у вересні - за межами міста.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]