Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Про приписку громадян України чоловічої статі до Миргородської призовної дільниці
2019-01-11

Наказ військового комісара Миргородського об’єднаного міського військового комісаріату 14.12.2018 м. Миргород № 174 Про приписку громадян чоловічої статі до Миргородської призовної дільниці.

  1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» з 01 січня до 31 березня 2019 року оголошується приписка до Миргородської призовної дільниці Полтавської області громадян 2002 року народження, з метою постановки на військовий облік.

 

  1. Явці для приписки підлягають усі громадяни України чоловічої статі, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2002 року включно, постійно або тимчасово проживають на території міста і Миргородського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

 

  1. Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою м. Миргород, вул. Гоголя, 150 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою до 10 січня 2019 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

 

  1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату.

 

Військовий комісар

Миргородського об’єднаного міського військового комісаріату

підполковник  П.Д.ДОВГАЛЬ

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]