Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Про перерахунок пенсій 75-річним громадянам
2021-10-05

Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2020 року №849 Головним управлінням Пенсійного фонду України в Полтавській області з 1 жовтня 2021 року проведений перерахунок пенсій громадянам, яким виповнилося 75 років.

Таким чином, 75-річним громадянам, у яких розмір пенсій (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших доплат до пенсій, встановлених законодавством) не досягає розміру середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка враховується для обчислення пенсії за 2020 рік (10340,35 грн), встановлюється щомісячна компенсаційна виплата в розмірі до 400 гривень у межах зазначеного розміру. Виплата зазначеної суми буде здійснюватись щомісяця до досягнення громадянами 80-річного віку.

У разі, коли після встановлення виплати, про яку йшлося вище, з урахуванням всіх надбавок і доплат сума пенсії не досягає 2500 гривень, людині надається доплата до пенсії в сумі, що не вистачає до зазначеного розміру. При цьому такі особи мають отримувати пенсію відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» незалежно від виду пенсії та мати відповідний страховий стаж (чоловіки – 25 років, жінки - 20 років).

Перерахунок відбувся за матеріалами пенсійних справ, а тому громадянам не потрібно звертатися до сервісних центрів Фонду.

У результаті перерахунків на Полтавщині підвищені пенсії у нинішньому місяці отримають майже 36 тисяч пенсіонерів, які досягли 75-річного віку.

 

Головне управління Пенсійного фонду

України в Полтавській області

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 23 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]