Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Про "Пакунок малюка" у 2024 році
2024-02-16

Кожна сім’я, в якій народилася дитина, має право на отримання від держави одноразової допомоги у вигляді «пакунка малюка» (бебі-бокса). Це одноразова натуральна допомога від держави родинам з новонародженими дітьми для їх підтримки та забезпечення належного догляду за немовлям. Бебі-бокс видається в пологовому відділенні. Це набір найнеобхідніших речей, які знадобляться для догляду за немовлям з перших днів його народження: підгузки, пелюшки, ковдри, дитячий одяг для новонароджених різного розміру, матрац, рушник, засоби гігієни, іграшки тощо. Водночас, за бажанням батьки мають можливість отримати одноразову натуральну допомогу - грошову компенсацію вартості бебі-бокса.

13 лютого 2024 року набрала чинність постанова Кабінету Міністрів України № 136 від 9 лютого 2024 року, якою продовжено термін можливість отримати компенсацію вартості «пакунку малюка» до 31 грудня 2024 року.

З січня 2024 року розмір такої компенсації становить 7689 грн.

Компенсація призначається у разі відмови від отримання бебі-боксу та зверненням за її призначенням не пізніше,  ніж через 12 місяців з дня народження дитини.

Грошова компенсація є одноразовою виплатою на кожну живонароджену дитину, яка надається виключно для придбання дитячих товарів - засобів догляду за дітьми та дитячих засобів гігієни, дитячого одягу та взуття; дитячого харчування; дитячого посуду; іграшок; текстилю для дітей; дитячих ходунків, колясок, ванночок для купання дитини.

Виплата грошової компенсації проводиться у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання, відкритий в АТ КБ «ПриватБанк».

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]