Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Правильно навчає той, хто навчає цікаво…
2016-12-08

Учитель - це золоте слово, яке необхідно писати з великої літери, так як жодна людська діяльність не зрівняється з цією дивовижною професією! Школа – другий дім Вчителя, оскільки більшість часу він проводить у ній, віддаючи тепло свого серця всім, хто знаходиться поряд. Педагог – особистість творча. Кожен прагне пізнати себе, своє Я, щоб допомогти стати маленьким особистостям великими людьми. Адже талант вчителя полягає в умінні передавати легко й цікаво знання, відповідати на питання, що не стосується предмету, бути витривалим, терплячим, дружелюбним, творчим, креативним.

1 грудня 2016 року в методичному кабінеті відбувся тренінг «Екскурсія у своє Я» для молодих спеціалістів, які тільки почали працювати в навчальних закладах міста. Учасники «Школи молодого педагога» спробували розкрити свою особистість, знайти відповіді на питання, які турбують: як знайти компроміс у спілкуванні  з батьками, з гіперактивними та агресивними дітьми; як відволікти дітей від використання на мобільних телефонів не за призначенням; як підготувати цікавий сучасний урок без підручника (на даному етапі підручники не відповідають навчальній програмі, а в 11 класі - відсутні).

Під час тренінгу педагоги продемонстрували комунікативні вміння щодо обміну інформацією з іншими, ерудицію, інтелект, здібність знаходити вихід зі складних ситуацій. Дійшли висновку: щоб стати успішним Учителем, потрібно бути максимально позитивним, об’єктивним, пунктуальним, ввічливим, майстерно володіти вмінням слухати і чути, знати досконало  свій предмет та зацікавити ним дітей. Саме такими і хочеться побачити молодих спеціалістів у їхній діяльності.

А також хочеться побажати батькам більше довіряти молодим і бути впевненими, що педагоги зроблять усе можливе задля всебічного розвитку своїх вихованців.

Вікторія Кічайкіна,

методист відділу освіти 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]