Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Правова безоплатна допомога громадянам
2015-11-06

Із 1 липня 2015 року в Україні надається безоплатна вторинна правова допомога всім визначеним законом категоріям осіб: малозабезпеченим, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, біженцям, ветеранам війни (в тому числі учасникам АТО), членам сімей загиблих учасників бойових дій, реабілітованим особам та особам, стосовно яких суд розглядає питання про обмеження цивільної дієздатності чи надання психіатричної допомоги в примусовому порядку та ін. відповідно до ст. 14 Закону.

Ці категорії осіб можуть, у разі потреби, скористатися послугами адвокатів для представництва своїх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах.

Організацію надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечують Регіональний та місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Для мешканців міста Миргорода працює Лубенський місцевий центр, який розміщується у м. Лубнах за адресою: вул. Радянська, 159. При зверненні до центру потрібно надати копії документів, підтверджуючих належність заявника до однієї з вразливих категорій громадян.

Додаткову інформацію щодо того, де і на яких умовах забезпечується безоплатна правова допомога, у чому вона полягає тощо можна отримати за єдиним номером безоплатної правової допомоги в Україні - 0 800 213 103.

Контактний телефон місцевого центру: (05361) 61-120.

ЛУБЕНСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ ЦЕНТР З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Адреса: 37500, м. Лубни, вул. Радянська, 159 Тел.: (05361) 61-120

 

ЦЕНТР НАДАЄ НАСТУПНІ ВИДИ ПРАВОВИХ ПОСЛУГ:

- захист

- здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, в інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами

- складення документів процесуального характеру

ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ВТОРИННУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ МАЮТЬ ПРАВО

ТАКІ КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН:

1. Особи, якщо середньомісячний сукупний дохід Їхньої сім'ї нижчий суми прожиткового мінімуму.

2. Інваліди, які отримують пенсію або допомогу у розмірі менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб.

3. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, безпритульні діти, діти, які можуть стати або стали жертвами насильства в сім'ї.

4. Ветерани війни, особи, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, особи, які належать до числа жертв нацистських переслідувань, учасники АТО, із відповідним статусом, члени сімей загиблих.

5. Особи, на яких поширюється дія Закону України «Про біженців та осіб, як потребують додаткового або тимчасового захисту».

6. Особи, щодо яких суд розглядає справу про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи.

7. Особи, щодо яких суд розглядає справу про надання психіатричної допомоги в примусовому порядку.

8. Особи, реабілітовані, відповідно до законодавства України.

(ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу»)

ПОРЯДОК НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Особа звертається до Центру та подає документи, що підтверджують її належність до однієї з вразливих категорій громадян.

Центр приймає рішення про надання безоплатної вторинної правової допомоги та призначає адвоката.

Держава оплачує послуги адвоката, особа - судові витрати.

ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ ПОШИРЮЄТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЮ м Лубен, Миргорода, Лубенського, Миргородського, Гадяцького, Гребінківського, Лохвицького, Оржицького, Пирятинського, Хорольського, Чорнухинського районів.

Додаткову інформацію можна отримати за єдиним номером безоплатної правової

допомоги в Україні - 0 800 213 103

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]