Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Працювала профільна комісія з соціальних питань
2017-04-10

На засіданні комісії з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров’я, материнства і дитинства, що працювала 07 квітня, було опрацьовано низку питань. Зокрема, на порядку денному розглянули заяву чинного депутата міської ради Сергія Ялишева про дострокове припинення повноважень. Таке рішення прийнято через зміну місця служби, - пояснив  письмо заявник.

Інше питання стосувалося ситуації з рухом великовагового автотранспорту дорогами міста. Болючу для містян тему депутати порушували не одноразово, але відкладали на доопрацювання. Також на засіданні було розглянуто і підтримано звернення депутатів Миргородської міської ради щодо відміни абонентської плати за підключення до системи газопостачання. З відповідними заявами звернулися представники кількох політичний партій.

Ще на засіданні розглянули подання міського голови Сергія Соломахи щодо погодження кандидатури Ніни Коркішко на посаду радника міського голови з питань медичного обслуговування населення. Цю пропозицію депутати підтримали одноголосно.

ОГОЛОШЕННЯ
     
"Гаряча" телефонна лінія

26 лютого 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії Миргородським міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Скликається сорок сьома сесія міської ради

 07 березня 2024 року о 9.00  скликається сорок сьома сесія міської ради восьмого скликання

     
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]