Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Працювала профільна комісія з соціальних питань
2017-06-20

19 червня  у рамках підготовки  27 сесії міської ради  відбулося засідання комісії з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

Про передачу права на здійснення видатків на охорону здоров'я Миргородській районній раді у 2018 році інформував начальник фінансового управління Сергій Скляр. Окрім фінансового механізму передачі субвенції на утримання закладів охорони здоров'я,  було детально обговорено реальний стан  медичного обслуговування  жителів міста і району.  Радник міського голови з питань медичного обслуговування населення Ніна Коркішко розповіла  про хід медичної реформи. Зважаючи на чимало звернень громадян, за пропозицією  членів  профільної депутатської комісії вирішили  провести  спільне засідання міської та районної постійних профільних комісій.

На порядку денному також  було опрацьовано зміни до Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО,  регламенту міської ради сьомого скликання та обговорено організаційні питання  в роботі діючого депутатського корпусу.

 Усі питання, внесені порядок денний, профільна комісія погодила на затвердження сесії.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]