Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Працювала комісія з питань ЖКГ
2019-04-15

15 квітня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики. Основними питаннями обговорення були доцільність проведення незалежного аудиту тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства „Миргородтеплоенерго”, стан справ на обласному комунальному виробничому підприємстві водопровідно-каналізаційного господарства „Миргородводоканал”, ситуація та робота у напрямку поводження з безпритульними тваринами, регулювання руху великовантажного транспорту вулицями міста.

У ході тривалого обговорення та аналізу ситуацій в окреслених сферах життєдіяльності міста було надано відповідні рекомендації для подальшого їх опрацювання на профільних комісіях та розгляду на черговій сесії. Вкотре члени профільної комісії висловилися за необхідність проведення незалежного аудиту тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, передачу обласних комунальних підприємств до комунальної власності територіальної  громади, акцентували на необхідності регулювання руху великовантажного транспорту та розробки програми поводження з  тваринами.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 23 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]