Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
«Позитивний трудодень 2»
2016-09-16

Нещодавно в читальному залі Миргородської міської публічної бібліотеки для дорослих ім. Д. Гурамішвілі, відбувся соціально-психологічний тренінг «Позитивний трудодень 2» для внутрішньо переміщених осіб. Дане тренінгове заняття щодо активізації та підвищення працездатності, окрім гарантованого покращення самопочуття, створює позитивну міжособистісну атмосферу доброзичливого спілкування і співпраці внутрішньо переміщених осіб, дає змогу оволодіти інструментами комунікативного впливу на власну працездатність і працездатність трудового колективу.

Мета нового тренінгового заняття: навчитися, прожити, зрозуміти, як починати активно і позитивно кожен понеділок, робочі години та справи вдало планувати й розподіляти для швидкого вирішення найважливіших робочих задач і планів. Важливим напрямом реалізації даної мети, працівниками Єдиного центру допомоги вимушено переміщеним особам, було прагнення формувати у свідомості внутрішньо переміщених осіб необхідний потенціал ефективного осмислення значимості ефективного розподілу власного трудового ресурсу для кращої організації робочого дня і вдалого виконання професійного обов’язків, оптимізації психологічного самопочуття і комфорту протягом всього трудового періоду.

В результаті тренінгу учасники зможуть в майбутньому побудувати свою власну систему оцінки, обліку і регулювання рівня власної працездатності та ефективного розподілу робочого часу й завдань. Тренінгова, спільна, розвиваюча діяльність учасників сприяла покращенню психоемоційного настрою, підвищенню активності, бадьорості та. енергійності

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net