Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Посвята в читачі «Цей дивний світ – бібліотека»
2019-03-28

У дні тижня дитячого читання до Миргородської міської бібліотеки для дітей завітали вихованці дошкільного навчального закладу №11 «Теремок». В бібліотеці відбулась посвята дошкільнят у читачі.

Людина, яка любить і вміє читати, має багато розумних, добрих, вірних друзів. Друзі ці – книги! З ними вона зустрічається ще в дитинстві і не розлучається до старості.
  З метою виховання любові до книжки та розвитку інтересу до читання, в бібліотеці відбулась посвята дошкільнят у читачі. Діти взяли участь в іграх і конкурсах, згадали правила поводження з книгами, склали магічні слова, разом читали вірша, відгадували загадки, взяли участь в літературних іграх, розпізнавали казкових героїв. Діти хором промовили урочисту обіцянку і всі разом зобов’язались цінувати, берегти книги, бути активними читачами та своєчасно повертати книги до бібліотеки. Після обіцянки, малюки отримали емблеми «Маленький читач», і стали справжніми читачами дитячої бібліотеки.  Кожен із дітей записався до бібліотеки і взяв додому цікаву книжку.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 липня 2024 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]