Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю у Миргородській громаді
2021-06-10

Постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 р. № 362 внесено зміни до Порядку забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій громадян технічними та іншими засобами реабілітації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від      05.04.2012 р. № 321.

Відповідно до внесених змін з 01 червня 2021 р. для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації або виплати компенсації особа з інвалідністю, дитина з інвалідністю, інша особа або їх законні представники подають до управліннями соціального захисту населення Миргородської міської ради заяву про забезпечення засобом реабілітації за формою, затвердженою Міністерством соціальної політики та пакет документів, у паперовій формі або через електронний кабінет особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи або через Єдиний державний веб-портал електронних послуг.

В управлінні соціального захисту населення Миргородської міської ради особу з інвалідністю, дитину з інвалідністю, іншу особу обов’язково ознайомлять з переліком підприємств, до яких можна звертатися з питань забезпечення технічними засобами реабілітації (ТЗР), каталогами ТЗР, механізмом забезпечення ТЗР та отримання компенсації, інформацією щодо сумісності ТЗР та щодо роботи електронного кабінету.

Формування електронних направлень на виготовлення технічних та інших засобів реабілітації, укладення договорів з підприємствами-виробниками здійснюється Полтавським відділенням Фонду соціального захисту населення.

Контактний номер телефону Фонду

(0532) 56-36-23

36039, м. Полтава, вул. Європейська, 49

Графік роботи відділення

Пн-Чт – 09:00-18:00

Пт – 09:00-16:45

Обідня перерва 13:00-13:45

 За інформацією сектору обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]