Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Полтавське СБУ перекрило сталий канал контрабанди культурних цінностей до країн ЄС.
2023-01-04
На Полтавщині слідчі СБУ повідомили про підозру контрабандисту, який планував вивезти з України старовинні ікони Полтавське СБУ перекрило сталий канал контрабанди культурних цінностей до країн ЄС.  Так, місцевий мешканець налагодив канал вивозу культурних цінностей через митний кордон України, з прихованням від митного контролю. Для реалізації свого протиправного задуму фігурант створив спеціалізований Інтернет-ресурс, орієнтований на клієнтів з країн ЄС, який являє собою аукціон з продажу культурних цінностей, зокрема предметів релігійного культу ХІХ-ХХ століть.
У ході проведення обшуків у декількох регіонах України представники спецслужби вилучили стародавні ікони, замасковані під канцелярські вироби. За результатами судової мистецтвознавчої експертизи вилучені ікони визнано предметами, що становлять культурну цінність. Наразі фігуранту повідомлено про підозру у закінченому замаху на контрабанду (ч.1 ст.201 Кримінального кодексу України). Заходи із викриття і документування протиправної діяльності проводили співробітники УСБУ в Полтавській області під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури.
ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]