Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Полтавське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує
2018-02-19

Відповідно до ст. 19 Закону «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичні особи, в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб, реєструються у відповідних відділеннях Фонду за своїм місцезнаходженням і щороку подають цим відділенням звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів, Полтавське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів нагадує, що до 1 березня 2018 року необхідно скласти та подати Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2017 звітний рік (Форма № 10-ГП).

Порядок подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю, цих звітів затверджений постановою КМУ від 31.01.2007 р. №70 «Про реалізацію статей 19 і 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».

Відповідно до вищезгаданого Порядку звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів за формою № 10-ПІ (річна) роботодавці подають або надсилають рекомендованим листом щороку до 1 березня відділенням Фонду, в яких вони зареєстровані. Підприємства, установи, організації, що утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, разом зі звітом Ф. №10-ПІ також надсилають копію документу про внесення установи до реєстру неприбуткових установ, виданого органом державної податкової служби.

Форма звітності та Інструкція щодо її заповнення затверджені наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 10.02.2007 р. № 42.

Просимо надавати або надсилати рекомендованим листом звіти за формою 10-ПІ (річна) до Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів за адресою 36014, м. Полтава, вул. Зигіна, 1. Телефон для довідок: (0532) 563623

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]