Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Поліція радить: Подбайте про безпеку дітей під час весняних канікул!
2017-03-29

Від суботи у всіх школах розпочались весняні канікули. Протягом тижня учні перебуватимуть поза межами навчальних закладів, тому безпека та здоров’я дітей в руках їхніх батьків. Поліція радять дорослим провести профілактичні бесіди зі своїми дітьми та чітко знати чим вони займатимуться під час канікул протягом тижня.

Батьки! Спілкуйтеся зі своїми дітьми, пояснюйте про можливі випадки виникнення небезпеки на вулиці, проїжджій частині, місцях масового скупчення людей та вдома, при поводженні з побутовою технікою, газо- та водопостачанням. Пояснюйте дітям, що незнайомі люди також можуть їм зашкодити, втягнути до вчинення правопорушення чи вживання алкоголю. Гарантія безпеки ваших нащадків повністю й цілком залежить тільки від вашої пильності та уваги. При виникненні будь-якої конфліктної ситуації на вулиці, у громадському транспорті чи в місцях масового скупчення людей підліток повинен в першу чергу повідомити своїх батьків, а ті, у разі потреби, зателефонувати до поліції.
  Пам’ятайте, що поліція приймає будь-яке повідомлення або заяву від громадян про правопорушення та вживає усіх необхідних заходів для вчасного реагування та запобігання. Пильнуйте власних дітей, адже їхнє майбутнє лише у Ваших руках.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]