Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Пішов із життя Григорій Семененко - депутат Миргородської міської ради
2020-02-29

Миргородська міська рада висловлює щирі співчуття рідним з приводу смерті  Григорія Семененка. Григорій Павлович був депутатом Миргородської міської ради чотирьох скликань,  працював у комісії з питань бюджету, інвестицій та підприємництва. Очолював раду мікрорайону  "Почапці". З 2007 року був  начальником управління економіки і фінансів ПрАТ «Миргородкурорт». Передчасна смерть Григорія Павловича – це непоправна втрата для  рідних, близьких, друзів та колег. Сумуємо разом з вами. Проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть. Поділяємо Ваші біль та горе. Вічна і світла пам’ять ...

Прощання відбудеться 1 березня о 14.00 за адресою вул. Миргородська,30.

Народився Григорій Павлович 05 серпня 1954 року в селі Почапці Миргородського району Полтавської області. Трудову діяльність розпочав на курорті Миргород у 1980 році. На цьому підприємстві пройшла вся його трудова діяльність: на різних посадах він пропрацював майже 40 років. З 2007 року він був керівником управління економіки і фінансів ПрАТ «Миргородкурорт». У 2017 році Указом Президента України Григорію Павловичу було присвоєно звання "Заслужений економіст України". З січня 2020 року пішов на заслужений відпочинок.

Вічна і світла пам’ять ...

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]