Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Підтримка наших воїнів та членів їх родин – пріоритет у роботі органів місцевого самоврядування
2024-05-22

22 травня міський голова Сергій Соломаха провів плановий виконком. На засіданні розглянули низку питань та проголосували  рішення, підготовлені управліннями і відділами міської ради, що передбачають реалізацію відповідних програм. Низка ухвалених на черговому засіданні рішень була спрямована на соціальний захист громадян. 

У межах Комплексної програми реабілітації, інтеграції та соціального захисту Захисників/Захисниць України та членів їх сімей Миргородської міської територіальної громади на 2024-2026 роки та Порядку надання матеріальних допомог Захисникам/Захисницям України та членам їх сімей на черговому засіданні виконкому передбачено понад 1,8 млн грн відповідних виплат.  А з початку року з бюджету громади на ці потреби спрямовано 4,8 млн грн.

Одноголосно члени виконавчого комітету ухвалили рішення щодо здійснення правочинів стосовно нерухомого майна, право власності на яке, або право користування яким мають діти; про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про встановлення статусу дитина-сирота та інші.

Також було надано дозволи, необхідні для провадження підприємницької діяльності; на розміщення зовнішньої реклами; на встановлення меморіальних дошок полеглим землякам-Героям.

Серед інших ухвалених рішень були й такі, що стосувалися роботи Управління комунальних ресурсів: про ведення квартирного обліку; про утворення комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню в межах громади.

У ході засідання ще було затверджено План основних заходів цивільного захисту громади на 2024 рік та внесено зміни у регламент виконавчого комітету.

Також на засіданні йшла мова про створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти нашої громади. Начальник управління освіти, молоді та спорту Тетяна Колибельнік проінформувала присутніх про наявні в закладах освіти укриття, їх стан та роботу, яка проводиться для створення безпечної інфраструктури закладів освіти, а також назвала заходи, спрямовані на збереження та зміцнення ментального здоров’я учасників освітнього процесу. Цю інформацію на засіданні було обговорено та взято до відома. А Управлінню освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради, закладам освіти доручено продовжувати роботу над створенням умов, що унеможливлюють заподіяння учасникам освітнього процесу фізичної, майнової та моральної шкоди.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 15 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]