Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Підтримка місцевих товаровиробників - шлях до продовольчої безпеки громади!
2022-08-11

Успіх громади залежить від багатьох чинників і серед них визначальним є рівень наповнення місцевих бюджетів за рахунок власних надходжень. А це, у свою чергу, залежить від розвитку промисловості та підприємництва, адже вони є основними платниками податків до бюджету громади. Тому ми продовжуємо  спілкування та співпрацю з місцевими товаровиробниками. Укотре на зустрічі представників міської влади та місцевих виробників продуктів харчування йшлося про розширення співробітництва сторін та популяризації місцевих товарів на теренах нашої громади.

На тлі військової агресії саме місцеві підприємства та підприємці забезпечили продовольчий фронт, наповнюючи торгівельні мережі та невеликі магазини основними продовольчими товарами. Тож, під час спілкування було запропоновано керівникам та представникам підприємств-виробників варіанти підтримки та популяризації їхньої продукції.

Такими, зокрема, можуть бути ярмарки місцевих товаровиробників чи надання в оренду приміщень комунальної власності для здійснення торгівлі місцевими товарами. За словами заступниці міського голови Наталії Молочко, наразі вектор співпраці між владою і бізнесом спрямований на розширення асортименту миргородської продукції у торговельній мережі громади. А дієве співробітництво надасть змогу жителям громади придбавати продукти харчування за нижчими цінами, сприятиме розвитку підприємництва та сфери надання послуг Миргородської громади.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]