Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Підприємства житлово-комунального сектору Миргорода готові до роботи в осінньо-зимовий період
2020-09-15

15 вересня міський голова Сергій Соломаха провів планове засідання виконавчого комітету. Основне питання обговорення -  підготовка житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. Заслухавши детальну інформацію по кожному підприємству, на засіданні ухвалено рішення про те, що  загалом житлово-комунальний сектор Миргорода готовий до роботи в осінньо-зимовий період. Разом з тим, ремонтні роботи  на об’єктах триватимуть.

Скоро розпочнеться опалювальний сезон. Підприємствами проведені необхідні заходи із підготовки комунальних господарств до роботи в зимовий період, проведені роботи по підготовці житлового фонду міста та соціально значимих об’єктів. Підготовлено техніку для боротьби із сніговими заметами. На підприємствах діють аварійно-диспетчерські служби для оперативного реагування на аварійні ситуації. Про це на засіданні повідомив начальник відділу житлово-комунального господарства Олександр Залєський. Аналізуючи підготовчі роботи по кожному підприємству доповідач наголосив на тому, що підприємства житлово-комунального сектору м. Миргорода готові до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Інформація начальника ВЖКГ про підготовку житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

 

 Також на засіданні було ухвалено низку  рішень з поточних питань.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  8 грудня 2023 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 11 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Сергієм Олексійовичем Швайкою. Охочих просимо звертатися  за телефоном 5-25-01

     
     
Оголошення про початок роботи над проєктом Місцевого плану управління відходами Миргородської територіальної громади

Громадська організація «Суспільний проект «Еколтава»та  уповноважені виконавчі органи Миргородської міської ради розпочинають роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Миргородської територіальної громади.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]