Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Підготовка до сесії: робота депутатської комісії
2019-09-03

У рамках підготовки 49–ї сесії 03серпня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони праці, забезпечення правопорядку та демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами, охорони здоров’я, материнства і дитинства. На засіданні було обговорено проекти рішень, які передбачають реалізацію програм до кінця поточного року.

Головні рішення стосувалася внесення змін до чинних програм у сфері охорони здоров'я, соціального захисту населення, надання адміністративних послуг, роботи територіального сервісного центру №5344 регіонального сервісного центру МВС. Так, для медичної сфери потрібні додаткові кошти для діагностики, забезпечення безкоштовними ліками пільгової категорії громадян та належного функціонування амбулаторій сімейної медицини. У комплексній програмі соціальної підтримки учасників АТО, осіб, залучених до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській  областях під час проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на 2019 рік, затвердженої рішенням 42 сесії міської ради 7 скликання  від 21 грудня 2018 року № 296, змінами передбачена виплата матеріальної допомоги визначеній категорії громадян. Після обговорення фінансових потреб на реалізацію програм, депутати підтримали звернення керівників установ.

Підтримали на засіданні профільної комісії і проект рішення Про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 червня 2025 року

     
     
До уваги жителів сіл Слобідка, Білики, Зубівка!

Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних підприємств Миргородської міської ради:

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]