Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Під час воєнного стану забороняється навігація для маломірних суден та вилов водних біоресурсів на Полтавщині
2022-04-06

З метою забезпечення правопорядку на території Полтавської області, протидії диверсійно-розвідувальним групам та агентурі ворога, а також недопущення фактів завдання шкоди водним біоресурсам, на період воєнного стану, починаючи із 1 квітня 2022 року, забороняється навігація для маломірних суден на водоймах області, окрім військових і поліцейських. Також заборонено вилов риби шляхом промислового, любительського та спортивного рибальства. Таке рішення прийняте Полтавською обласною військовою адміністрацією 30 березня 2022 року (Розпорядження № 37). У разі ігнорування зазначених заборон правопорушники нестимуть юридичну відповідальність у відповідності до чинного законодавства України.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net