Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Перемоги миргородських шахістів
2015-12-23

У Києві відбувся відкритий чемпіонат України серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву з шахів. Представником Полтавщини на цих змаганнях була команда Миргородської ДЮСШ у складі кандидатів у майстри спорту Яременка Романа та Василіва Станіслава, першорозрядниць Кривко Олександри та Ставицької Влади.

Національний арбітр, суддя чемпіонату Едуард Гельфанд розповів, що змагання проводилися відповідно до Правил спортивних змагань з шахів за швейцарською системою в 5 турів у шаховій дисципліні – класична гра. Команди змагалися у складі 3+1 (троє хлопців і одна дівчина). Переможців визначали у 5 турів. 

Для команд-учасниць боротьба за призові місця виявилась досить напруженою, однак цікавою. Вихованці тренера Яворовського Валерія Олексійовича впевнено пройшли коротку дистанцію, перемігши всіх учасників. Перші місця на своїх дошках зі стовідсотковим результатом здобули Яременко Роман, Василів Станіслав, Кривко Олександра, а друге місце посіла Ставицька Влада.

За результатами змагань призові місця Відкритого чемпіонату України серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву з шахів розподілилися так:

I місце посіла команда Дитячо-юнацької спортивної школи м. Миргород;

II місце у команди Дитячо-юнацької спортивної школи № 3 м. Івано-Франківськ;

III місце у збірної команди м. Кремінна.

Команди була нагороджені кубками, дипломами та медалями Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а також цінними подарунками від господарів змагань Міжрегіональної академії управління персоналом.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]