Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Особливості здорового харчування літніх людей
2023-05-12

Сьогодні все більша кількість людей приділяє увагу своєму харчуванню. Але через надлишок суперечливої інформації важко визначити що є правда, а що ні. Старіння є природним процесом, біологічно закономірним. Однак його прогресування можна дещо уповільнити, дотримуючись основ здорового способу життя, які включають принципи раціонального харчування.

Консультант із здорового харчування Людмила Васильченко підготувала та провела для студентів Університету III віку цікаву і корисну лекцію про правильне харчування та про вплив шкідливої їжі на організм людини на тему:  “Особливості здорового харчування літніх людей”. Пані Людмила розповіла як процес старіння впливає на здатність організму перетравлювати, поглинати й зберігати такі поживні речовини, як білки, вітаміни, мінерали.

Наразі мало відомо про те, як харчові потреби літніх людей відрізняються від потреб молодших. Харчування людей поважного віку передбачає обмеження споживання продуктів, що містять холестерин. Варто надати перевагу тушкованим та вареним стравам, які є менш калорійними. Дуже корисно вживати рибу, яйця, нежирне м'ясо, овочі та фрукти. Наприкінці лекції підопічних Територіального центу чекав приємний сюрприз – вони мали змогу спробувати здорову  їжу, зокрема – протеїнові вафлі без грама борошна. Присутні, продегустувавши, відмітили їх надзвичайний смак.

Слухачі Університету III віку отримали багато нових знань з приводу правильного харчування, засвоїли корисну інформацію щодо ведення здорового способу життя та зрозуміли, що здорове харчування не тільки модно, а й корисно. Харчуйтеся правильно – і житимете довго!

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 25 червня 2025 року

     
     
До уваги жителів сіл Слобідка, Білики, Зубівка!

Графік виїзного прийому громадян спеціалістами комунальних підприємств Миргородської міської ради:

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]