Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Особливості надання першої психологічної допомоги
2023-10-06

Перша психологічна допомога ( надалі ППД) – це сукупність заходів загальнолюдської підтримки та практичної психологічної допомоги людям, які зазнали впливу значних стресорів. Її надання не передбачає особливої професійної підготовки, достатньо педагогічних знань, отриманих у межах загальноосвітнього психологічного інформування, і природної здатності проявляти співчуття та людяність. Важливою характеристикою першої психологічної допомоги є простота. Потреба у ППД може виникнути непрогнозовано, у будь-який момент, тому готовність до надання такої допомоги вимагає регулярного тренування, оновлення знань та навичок. 

 За ініціативи навчально-методичного кабінету психологічної служби ПАНО ім. М.В. Остроградського, Комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Миргородської міської ради" та практичного психолога Світлани Покиньбороди 29 вересня 2023 року на базі Миргородської гімназії №3 було організовано тренінг «Особливості надання першої психологічної допомоги» для фахівців психологічної служби громади з метою подальшого проведення у  закладах освіти заходів на оволодіння педагогічними працівниками базовими навичками надання першої психологічної допомоги, підвищення психологічної компетентності.

ПРАЦЮЄМО НА ЗБЕРЕЖЕННЯ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я!!!# тияк #MentalHealthUA

 Світлана ВІНІЧЕНКО,

психолог КУ ЦПРПП Миргородської МР

Із матеріалами заходу можна ознайомитися перейшовши за посиланням

https://drive.google.com/drive/folders/1iJTVU1_AVLT1zLa0-UdTQAQqnkeYmqQr?usp=sharing

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]