Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Осіннє свято у центрі-реабілітації
2015-10-30

Одним із пріоритетних напрямків у діяльності Миргородської міської ради та її виконавчого комітету є соціальний захист населення. Один з них – це допомога дітям-інвалідам. Може через те, що в державі людям з особливими потребами приділяється мало уваги, частину турботи про них міська влада взяла на себе і опікується дітьми-інвалідами. Для комплексного вирішення цієї проблеми у 2011 році в Миргороді було відкрито Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

У закладі надають ранню соціальну, медичну, психолого-педагогічну допомогу дітям із особливими потребами м. Миргорода, Миргородського, Шишацького та Великобагачанського районів. У Центрі з дітьми висококваліфіковану допомогу діткам із обмеженими фізичними можливостями постійно надають психолог, дефектолог, вчитель-реабітолог, фахівець із фізичної реабілітації, медпрацівники-професіонали.

Напередодні свята - Дня соціального працівника - за дорученням міського голови Сергія Соломахи, керуюча справами виконавчого комітету Наталія Гирка завітала до закладу, поспілкувалися з працівниками, батьками, дітьми та привітала колектив з професійним святом та вручила Почесні грамоти. Наталія Олексіївна запевнила, що і надалі міська влада буде підтримувати і розвивати цей напрямок соціальної роботи.

Директор закладу Валентина Сіваченко розповіла, що для кожної дитинки тут розробляється індивідуальна програма реабілітації. Комплекс заходів та спеціальних вправ сприяє швидшій реабілітації дітей. Вже після курсу занять помітні позитивні результати. Досвідчений персонал та сучасне обладнання прискорює реабілітацію дітей з особливими потребами та повертає їх до звичного життя.

Чому навчили діток вихователі, підопічні показали на родинному заході свято Осені. Головна героїня дійства Осінь пригостила дітвору подарунками та запросила взяти участь в іграх та конкурсах.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  5 грудня 2023 року

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]