Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Осіння кампанія з профілактики сказу серед диких м’ясоїдних тварин розпочалася
2019-09-11

Для запобігання поширенню сказу тварин на території Миргородського району, у жовтні здійснюватиметься імунізація диких тварин. Сказ віднесений ВООЗ до першої п'ятірки хвороб антропозоонозів (хворіють, як тварини, так і люди), які призводять до найбільших соціально-економічних збитків. Це захворювання не лікується, а для його профілактики застосовують вакцини. Серед диких м'ясоїдних тварин найсприятливіша до вірусу сказу є лисиця.

Щоб запобігти розповсюдженню цього небезпечного захворювання, слід щорічно здійснювати профілактичні щеплення домашніх тварин, сторожових собак та проводити обов’язковий їх облік. Проте збільшення чисельності безпритульних тварин, наближення середовища проживання лисиць до населених пунктів, безвідповідальність власників домашніх тварин, особливо у приміських зонах, на дачних територіях, околицях міст, сприяють росту захворюваності серед собак і котів. Важливе значення для ліквідації сказу в дикій фауні має проведення пероральної (через рот) імунізації диких м'ясоїдних.

Фахівці стверджують, що вакцина (приманка) абсолютно не шкідлива для людей, тварин та навколишнього середовища. Вона являє собою брикети розміром 2 на 3 см сірого кольору з специфічним запахом в якому утримується блістер з вакциною. При виявленні такої принади в лісовому масиві просимо Вас її не чіпати. Така практика застосовується вже понад 10 років у країнах Європейського Союзу. Світовий досвід показує, що найбільш ефективним і радикальним заходом боротьби зі сказом природного типу є пероральна імунізація лисиць – головного джерела збудника інфекції.

 

 

І.М.Толстіков,

начальник управління  Держпродспоживслужби в місті Миргороді 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]