Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Осінній концерт гітарної музики
2017-11-22

18 листопада 2017 року концертна зала Миргородської дитячої музичної школи ім. А.П. Коломійця нагадувала осінній парк. Картини миргородських художників на осінню тему, осіннє листя та плоди, зібрані в березовому гаю, осінні фрукти, парасоля, теплий шалик – все це створювало справжню осінню атмосферу. Затишну по-осінньому...

В такому осінньому вбранстві відбувся концерт гітарної музики «Осінь». Викладачі відділу гітари доклали неабияких зусиль, щоб осінній концерт пройшов на високому рівні та надовго запам’ятався слухачам.

            Талановита ведуча та автор сценарію Нечипорчук Н.В. створила настрій, який підсилював сприйняття музичних творів, які звучали на концерті. Касьяненко М.М. та Маляр Н.С. підійшли дуже творчо до прикрашання зали, а деякі прикраси були виготовлені власноруч Маляр Н.С. За виготовлення афіші відповідала Кальна Н.І., а організовувала захід та створювала концертну програму Оксьоненко Л.А.

            Серед учасників концерту були як дебютанти, так і більш досвідчені виконавці – учні відділу гітари. Найбільш запам’яталися виступи учениці 1 класу Французової Олександри, учнів 2 класу – Циганської Лани, Максубова Максима та Мисник Марії, учнів 3 класу – Вовк Анни, Заруцького Максима та Земляченка Дениса. Учні 4 класу Ситник Ілля, Моргун Ярослав та Гомела Ілля виступали сольно і в гітарному тріо та віртуозно виконали запальний Кубинський танець. На завершення концерту прозвучали твори «Загадкова осінь» та «Осіння фантазія» у виконанні квартету гітаристів викладачів у складі Оксьоненко Л.А., Нечипорчук Н.В., Касьяненко М.М. та Маляр Н.С.

            Публіка тепло зустрічала артистів, даруючи щедрі оплески.

                                              

 

Ірина Кацарська,

директор дитячої музичної школи ім.А.П.Коломійця

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net