Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Обговорили питання роботи міського транспорту
2018-08-26

Перший заступник міського голови Сергій Швайка провів робочу зустріч з представниками перевізників, що здійснюють перевезення в Миргороді. Він озвучив стурбованість органів виконавчої влади щодо роботи міського пасажирського транспорту та якості надання послуг.

 

Транспортне питання набуває більшого обговорення в контексті здорожчання вартості проїзду, який поки що залишився без змін, оскільки 21 серпня 2018 року на засіданні виконавчого комітету рішення про підвищення тарифу не було підтримано. Водночас на засіданні виконкому були озвучені скарги мешканців на якість здійснення пасажирських перевезень. Вирішенню питань в роботі маршрутного транспорту та якісного перевезення пасажирів  була присвячена нарада, проведена першим заступником міського голови з суб'єктами господарювання, що здійснюють перевезення в м. Миргороді. Під час зустрічі були також обговорені питання, що виникали в ході перевірок, які здійснювалися спеціалістами робочої групи по перевірці дотримання умов договорів на перевезення пасажирів транспортом загального користування.

У свою чергу перевізники зазначають, що діючі тарифи, прийняті рішенням виконкому 14.03.2017 року, в умовах економічної ситуації, яка склалася, не забезпечують рентабельну роботу перевізників та покриття витрат собівартості перевезень. Саме наслідком цього і стало погіршення технічного стану транспортних засобів та якості обслуговування пасажирів.

У результаті розмови перевізники зобов'язалися по можливості максимально усунути заявлені вимоги.

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 29 вересня 2023 року

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net