Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Обговорено бюджетні відносини між громадами в умовах воєнного стану
2022-10-19

У межах підготовки бюджету громади на 2023-й рік міський голова Сергій Соломаха провів чергову робочу нараду з головними розпорядниками коштів та головами селищних громад. У ході зустрічі було вкотре зроблено акцент на Постанову Кабінету Міністрів України, у якій зокрема йдеться  йдеться про новий механізм передачі субвенцій  на утримання галузей освіти, культури,соціального захисту та медицини, трансфертування між громадами. Відтепер усі рішення про передачу міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами підлягають погодженню із Мінфіном.

Для того, щоб у наступному році з місцевого бюджету було профінансовано відповідні потреби селищних громад уже зараз треба готувати документи та подавати їх на погодження у Міністерство фінансів. Механізм міжбюджетних трансфертів використовували органи місцевого самоврядування Великосорочинської сільської та Ромоданівської і Комишнянської селищної рад при наданні мешканцям, скажімо, медичних послуг чи забезпечення протипожежних заходів. Міський голова Сергій Соломаха звернувся з проханням пришвидшити цю роботу,  адже часу залишилося не  так і багато -  у середині грудня уже планують затверджувати бюджети  різних рівнів, у тому числі і бюджет громади.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]