Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Новий торговий майданчик у Миргороді розпочав свою роботу
2024-07-04

З 2 липня у Миргороді почали продавати свіжі овочі та фрукти на новооблаштованих торгових місцях поблизу так званого "Вечірнього ринку". Це чудова новина для місцевих продавців, адже їм створили комфортні умови для торгівлі. Більше того, вони можуть здійснювати свою діяльність, сплачуючи лише 17 гривень за день. Для того, щоб люди похилого віку могли реалізовувати власновирощену продукцію в невеликих об’ємах, на майданчику передбачено 20% місць, плата за які не буде стягуватися. Такий підхід робить торгівлю доступною для соціально незахищених верств населення.

Майданчик був створений, щоб забезпечити відповідні умови для торгівлі та припинити несанкціоновану торгівлю на вул. Гоголя. Нині на цій частині центральної вулиці немає жодного продавця. Люди з розумінням поставилися до необхідності зміни місця торгівлі та отримали від цього багато плюсів: облаштовані місця для продажу, зручність для покупців та легальний статус своєї діяльності. Садовину і городину відтепер продають не з підлоги, а з зручних та облаштованих місць.

Містяни схвалюють таку ідею переходу до "цивілізованої" торгівлі. "Це чудова ініціатива, яка покращує наше місто та надає нам змогу купувати свіжі продукти в комфортних умовах", - ділиться враженнями одна з відвідувачок.

Ідея облаштування такого майданчика належить фермерському господарству "Едем-сад". Його директорка, Сніжана Фесенко, зазначає, що місцеві продавці вже з першого дня почали активно використовувати торгові точки. Тож без вихідних, з ранку до вечора, люди можуть купувати тут овочі, фрукти і зелень.

Продавці мають сплачувати 17 гривень лише за той день, коли здійснюють торгівлю, що робить її доступною навіть для тих, хто не має великих фінансових можливостей.

Як зазначають самі продавці, нове місце торгівлі хороше, навіть попри те, що продаж йде не так активно, як раніше. Але вони розуміють, що пройде кілька днів, і всі покупці знатимуть де їх шукати тепер. Кількість торгових місць з часом буде збільшена.

Створення торгових точок стало важливим кроком підтримки мешканців, які самостійно вирощують фрукти та овочі, надлишки яких тепер можна продати у зручних для всіх умовах. Продавці зможуть безпечно торгувати, дотримуючись санітарних та правових вимог.

Тепер, замість непорозумінь і штрафів за порушення благоустрою, продавці власноруч вирощеної продукції мають комфортне і чисте торгове місце та десятки вдячних покупців. Яскраві вказівники з різних сторін біля дороги запрошують людей відвідати майданчик і придбати овочі та фрукти для своїх родин.

В перші дні роботи всі побажання продавців і покупців щодо роботи туалету та сміттєвих баків були враховані. Інші питання також будуть вирішуватися оперативно.

Більше про те, як працює новий торговий майданчик можна переглянути у сюжеті телестудії "Миргород".

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 15 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]