Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Новорічні свята тривають
2015-01-05

Із першого січня на центральній площі міста просто неба стартували новорічні ранки. Маленькі жителі Миргорода збиралися біля головної ялинки аби поводити хоровод та доторкнутися до новорічної казки.

Організатори свята, працівники відділу культури та туризму, говорять: такі театралізовані заходи вже давно стали традиційними. І міська влада подібні розваги завжди підтримує і всіляко їм сприяє.

Розважальна програма цього року передбачала, як і зазвичай, казкових персонажів, веселі ігри, і звичайно ж новорічні вітання й побажання.

Діти також підготувалися - розповідали вірші, за що й отримували від Дідуся Мороза солодкі подарунки. Дорослі кажуть, привели свою малечу на свято, аби розділили загальне сподівання і надію на новий щасливий рік. До речі, хто не встиг потрапити на гостину до діда Мороза та Снігуроньки ще має можливість долучитись до веселощів 7 січня. Місце зустрічі – біля центральної ялинки об 11 годині.

За матеріалами міської телестудії «Миргород»

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]