Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Нові перемоги миргородських каратистів
2021-02-15

Минулої суботи в Полтаві на базі факультету фізичного виховання ПДПУ ім. Володимира Короленка пройшов традиційний відкритий чемпіонат області з Кіокушин Карате «Мазепа 2021». Більше 250 учасників з різних міст України та Полтавської області з'їхались на ці змагання. Миргород представляли 22 каратисти СК карате «Миргородська фортеця» на чолі з тренерами Ігорем Івком та Дмитром Клименком. Діти успішно виступили. В підсумку більшість в призерах і це - добре!

Отже перші місця: Панченко Назар, Апончук Олександра, Ярмоленко Ярослав, Єремейчук Настя, Гергель Ярослав. 2 місця: Панов Артем, Зайцев Данило, Дакало Злата, Лобан Нікіта, Василов Михайло, Дробина Дарина, Москаленко Дмитро. 3 місця: Кулуєв Аміл, Лазоренко Олександр, Зайцев Влад. Працюєм над помилками і рухаємся далі! Попереду ще багато змагань різного рівня, як нам проанонсував тренер клубу Ігор Івко. 13 березня в м.Запоріжжя  - Всеукраїнські змагання, потім 14 квітня в м.Херсоні - Чемпіонат України з карате і 15-16 травня в м.Полтава - довгоочікуваний чемпіонат Європи з кіокушин карате. Зараз триватиме підготовка, дуже багато роботи. Побажаємо нашим юним каратистам здоров'я, нових перемог і нових звершень!

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]