Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Нова поштова марка "УКРАЇНСЬКА МРІЯ"
2022-06-28

28 червня Укрпошта вводить в обіг нову поштова марку «УКРАЇНСЬКА МРІЯ». Вона уособлює незламність і волю українців: знищено літак, проте знищити українську мрію, прагнення до свободи не можливо. А головною мрією кожного є перемога над ворогом, яку українці наближають, працюючи кожен на своєму напрямку.

Придбати марку, що випущена тиражем 3 млн шт, можна у відділеннях Укрпошти або в онлайн-магазинах. До поштової марки випущено художній конверт та листівку. Також запланований продаж тематичного мерчу із зображенням марок.
 
  Як і на попередні поштові випуски будуть діяти обмеження на кількість придбання марки. Один клієнт може замовити на одне замовлення не більше 2 маркових аркушів, 5 конвертів, 5 листівок.
 
  Погашення штемпелями «Перший день» відбудуться 28 червня в Києві та Гостомелі, а спецпогашення «УКРАЇНСЬКА МРІЯ» - у всіх філіях Укрпошти. Як і минулого разу, штемпелі АР Крим, Севастополя та Херсона працюватимуть на київському головпоштамті.
 
  Основою ескізів поштової марки «УКРАЇНСЬКА МРІЯ», конвертів, карток та штемпелів став малюнок одинадцятирічної Софії Кравчук із м. Любомль Волинської області, на якому найбільше повітряне судно летить до зірок та прикрашене рожевими квітами. Саме ця її робота стала призером Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», який відбувся минулого року в рамках відзначення 30-річчя Незалежності України.
 
  Важливо: Українська Мрія вийде новими номіналами. Як ви пам’ятаєте, на початку війни Укрпошта припинила випускати нові марки номіналами V та Z з тих причин, що саме ці літери стали символами рашизму. Yа поштових марках «УКРАЇНСЬКА МРІЯ» Укрпошта вперше застосовує новий літерний номінал U (еквівалент 12 грн), який замінив собою номінал V, який до використання агресором, Укрпошта активно друкувала на поштових марках і маркованих конвертах.
 
  Якщо будуть питання, як Укрпошта обрала ескіз марки, відповідаємо, що рік тому проводився всеукраїнський конкурс малюнків, на якому виграла робота Софії. Організатори конкурсу звернулися до Укрпошти рік тому з проханням випустити поштову продукцію, ми планували зробити конверт, а після того, що рашисти зробили з літаком вирішили, що правильно буде випустити і марку також.
 
  Чому Укрпошта випустила марку «Українська мрія». Марка «Українська Мрія» стала третьою маркою, випущеною в умовах воєнного стану. Укрпошта зараз відійшла він раніше погодженого тематичного плану марок і випускає поштові марки, які відображають сьогодення. На марці зображено художнє осмислення літака Мрія, який летить, і мрій українців, які окриляють і надихають нас і весь світ боротися проти російської агресії. І так як ми вже мали ескіз (малюнок Софії), змогли швидко організувати виготовлення марки, листівки та конверту.
 
  Де буде продаватися марка «Українська мрія». Марка буде продаватися у поштамтах усіх областей, а також у міських відділеннях (включно до райцентрів). Також купити марку можна буде онлайн - в онлайн-магазині Укрпошти та на Rozetka, Amazon, eBay. Тематичний мерч продаватиметься також на Пром та Kasta.
 
  Якою буде наступна марка Укрпошти? Наступною в середині липня вийде марка «Доброго вечора, ми з України»
 
  Якщо буде питання про відновлення літака Мрія, відповідати, що над цим працюють спеціалісти з заводу «Антонов», а ми, як «Укрпошта», можемо за допомогою марки привернути увагу світової спільноти до літака.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 червня 2024 року

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]