Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Навчальний візит представників українських громад-партнерів проєкту «ЕХІТЕ» до Словенії
2023-09-04

У межах  проєкту «ЕХІТЕ» та Програми ЄС «Горизонт 2020» відбувся навчальний візит представників українських громад-партнерів проєкту  «ЕХІТЕ» до Словенії.  Навчальний візит проходив 29-30 серпня та зібрав представників з України, Македонії, Румунії та Болгарії. Від України у візиті взяли участь представники п'яти українських громад з Миргорода, Тростянця, Новолинська, Чорткова та Хотина. Миргородську міську територіальну громаду представляла спеціалістка відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Анна Маріна. Представники Словенії презентувати свої напрацювання у сфері енергоефективності, що були розроблені в рамках проєкту EXCITE.

Зокрема учасники відвідали сміттєспалювальний завод міста Целє, що перетворює відходи на теплову чи електричну енергію. Ще одним об'єктом для візиту стала відреставрована історична будівля Celjski dom, що була збудована між 1905-1907 роками. Над проєктом реставрації та енергомодернізації будівлі працювали протягом 18 місяців і він став прикладом приватно-громадського партнерства. В результаті енергозбереження об'єкту тепер складає 23% щорічно.  Місто Словень Градець презентував свою котельню на біомасі для забезпечення центрального теплопостачання містянам. Також Муніципалітет показав, яких заходів вжив для зменшення моторизованого руху в центрі міста та покращення мобільності.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на 22 лютого 2024 року

     
     
Оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Миргородський ліцей «Лінгвіст»  оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]