Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Навчальний візит представників українських громад-партнерів проєкту «ЕХІТЕ» до Словенії
2023-09-04

У межах  проєкту «ЕХІТЕ» та Програми ЄС «Горизонт 2020» відбувся навчальний візит представників українських громад-партнерів проєкту  «ЕХІТЕ» до Словенії.  Навчальний візит проходив 29-30 серпня та зібрав представників з України, Македонії, Румунії та Болгарії. Від України у візиті взяли участь представники п'яти українських громад з Миргорода, Тростянця, Новолинська, Чорткова та Хотина. Миргородську міську територіальну громаду представляла спеціалістка відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Анна Маріна. Представники Словенії презентувати свої напрацювання у сфері енергоефективності, що були розроблені в рамках проєкту EXCITE.

Зокрема учасники відвідали сміттєспалювальний завод міста Целє, що перетворює відходи на теплову чи електричну енергію. Ще одним об'єктом для візиту стала відреставрована історична будівля Celjski dom, що була збудована між 1905-1907 роками. Над проєктом реставрації та енергомодернізації будівлі працювали протягом 18 місяців і він став прикладом приватно-громадського партнерства. В результаті енергозбереження об'єкту тепер складає 23% щорічно.  Місто Словень Градець презентував свою котельню на біомасі для забезпечення центрального теплопостачання містянам. Також Муніципалітет показав, яких заходів вжив для зменшення моторизованого руху в центрі міста та покращення мобільності.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  8 грудня 2023 року

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 11 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови Сергієм Олексійовичем Швайкою. Охочих просимо звертатися  за телефоном 5-25-01

     
     
Оголошення про початок роботи над проєктом Місцевого плану управління відходами Миргородської територіальної громади

Громадська організація «Суспільний проект «Еколтава»та  уповноважені виконавчі органи Миргородської міської ради розпочинають роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Миргородської територіальної громади.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]