Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Навчальні курси по наданню першої психологічної допомоги
2022-08-15

У рамках проєкту «Надання психосоціальної та емоційної підтримки населенню та покращення в громаді якості надання послуг з психічного здоров'я», який реалізує Асоціація інноваційної та цифрової освіти через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА», стартує масове безкоштовне навчання для соціальних працівників, вчителів, державних службовців та посадових осіб щодо організації надання системної психосоціальної допомоги під час війни мешканцям територіальних громад.

«Ця важлива ініціатива, яку підтримав Проєкт USAID «ГОВЕРЛА», допоможе громадам справитися з викликами, які сьогодні перед ними стоять. Вміння справлятися з емоційним навантаженням, з яким стикаються працівники органів місцевого самоврядування, соціальних служб та закладів освіти допоможуть їм краще та ефективніше надавати соціальні послуги мешканцям громад, зокрема внутрішньо-переміщеним особам. Наразі відкриті три курси за моделлю змішаного навчання (blended learning), мета яких допомогти керівництву територіальних громад у найкоротші строки побудувати ефективну систему надання першої психологічної допомоги для своїх мешканців, а освітянам та соціальним працівникам, в рамках цієї системи, якісно проводити психологічні консультації, здійснювати діагностику емоційного стану дітей та дорослих і, в разі необхідності, перенаправляти осіб, які цього потребують, до відповідних фахівців», - зазначила Наталія Гнидюк, заступниця керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

 

1. КУРС ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ «Психосоціальна підтримка для дорослих»: https://bit.ly/3daIQyR

- що таке перша психосоціальна допомога,

- принципи і правила надання ППД,

- стрес на робочому місці.

2. КУРС ДЛЯ ОСВІТЯН «Психосоціальна підтримка для дітям»: https://bit.ly/3Qs1MaQ

- перша психосоціальна допомога дітям,

- реакція на стрес дітей у віці 7-12 років та підлітків,

- встановлення початкового контакту з дітьми під час стресу.

3. КУРС ДЛЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ, ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНІ ПИТАННЯ В ГРОМАДІ: https://bit.ly/3zGVv4g

- історія організації послуг психічного здоров’я та психосоціальної підтримки,

- координування з іншими надавачами послуг в громаді,

- комунікації з громадою та поширення інформації.

Виконавча директорка Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав розповіла, що слухачі кожного з трьох курсів мають змогу пройти по 10 мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM та обрати зручну для себе дату практичного тренінгу, який проводять міжнародні сертифіковані психологи. За результатами успішного завершення курсів видається відповідний сертифікат. На першому етапі ми забезпечимо навчання першої психологічної допомоги у 25 громадах Львівської, Волинської та Полтавської областей. Після завершення пілотного етапу, проєкт буде поширений на всю територію України.

За додатковою інформацією звертайтесь до Асоціації інноваційної та цифрової освіти [email protected].  

Навчальні курси було створено Громадською організацією «Асоціація інноваційної та цифрової освіти» через грантовий проєкт «Надання психосоціальної та емоційної підтримки населенню та покращення в громаді якості надання послуг з психічного здоров'я», та стали можливими завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Зміст цих навчальних курсів не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]