Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Народ мій виборов свободу і велич в цьому є його!
2023-01-20

День Соборності – державне свято України, яке відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році на Софіївській площі у Києві.  З нагоди відзначення Дня Соборності України у Миргородській публічній бібліотеці ім. Д. Гурамішвілі був проведений тематичний захід  “Народ мій виборов свободу і велич в цьому є його”, в якому активну участь взяли студенти Університету III віку. 

Провідний бібліотекар Алла Федченко розповіла, що Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою незалежність. І подвиги героїв України двадцять першого століття доводять, що більше ніж за 100 років бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм виростити гідними громадянами своєї держави. оповнили тематичний захід творчі номери артистів міського будинку культури і театральної студії центру культури та дозвілля. Пролунали патріотичні вірші та щемливі пісні, що яскраво передали присутнім українську національну ідею, неймовірний вибух емоцій, піднесений стан душі свідомого українця, переповненої світлими сподіваннями на перемогу, могутню віру у націю, у щасливе майбуття. Тематичний захід виявив найщиріші почуття любові, поваги до своєї держави. Це свято нагадує нам, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ. Пишаймося, що ми Українці!

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]