Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Нарада щодо перспективного об’єднання громад
2015-06-16

Міський голова Сергій Соломаха зустрівся з представниками сільських рад Петрівців, Зубівки та Ярмаків, мешканці яких мають намір приєднатися до Миргородської громади. На порядку денному обговорили впровадження адміністративної реформи та перспективи розвитку сільських територій після об'єднання.

На початку наради міський голова повідомив, що об’єднання громад – це добровільний, який має на меті покращити життєвий рівень населення громад, забезпечити громадян якісними та доступними послугами у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, житлово-комунального господарства, соціального захисту. Та перш, ніж вони приймуть рішення, люди мають зрозуміти суть запропонованих реформ, реально оцінити ситуацію, а вже потім визначатися, адже саме від їхнього рішення залежить майбутнє сільських населених пунктів. Очільник міста додав, що у будь-якому випадку місто готове до співпраці з сільськими громадами. І готове надавати консультаційну допомогу для написання міжмуніципальних проектів для вирішення проблем міських і сільських мешканців, залучаючи для цього позабюджетні кошти.

Представники сільських рад Петрівців, Зубівки та Ярмаків ідею об'єднання підтримують, хоча мають чимало пересторог. Вони  виникають через недостатню поінформованість мешканців про перспективи розвитку сільських територій після об'єднання.Незрозумілим залишається питання  джерел наповнення місцевих бюджетів, якості надання адміністративних послуг, соціальних, економічних питань та транспортних питань.

На ці питання відповідали заступник міського голови Максим Верещак, начальник юридичного відділу Олександр Федрунов та начальник відділу економічного прогнозування Оксана Голуб. Підбиваючи підсумки наради, міський голова запропонував проводити консультаційні зустрічі щодо перспективного добровільного об'єднання громад  та міжмуніципальної співпраці на виїзних засіданнях у сільських громадах.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 19 квітня 2024 року

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]