Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
На території лікарні посадили «Алею здоров’я»
2021-10-31

У Миргороді біля приймального відділення місцевої лікарні заклали «Алею здоров'я». Акцію із озеленення території медичного закладу ініціювала Миргородська міська рада. Допомогти у добрій справі відгукнулися меценати, які люб’язно надали саджанці. У п’ятницю на території «поселилися» 20  фітонцидних дерев. 

Працівники відділення екстреної медичної допомоги на чолі з керівником відділення сподіваються, що всі деревця приживуться і перетворяться на «Алею здоров’я».
«Приємно робити добрі справи. Сьогодні тут і влада, і меценати, і медики. Спільно посаджені дерева допомагатимуть людям, які тут лікуються, отримувати позитивні емоції, а територія медичного закладу стане зеленішою і охайнішою», - зазначив перший заступник міського голови Олександр Острянин.
 
 
 
 
 
ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]