Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
На підтримку Збройних Сил України та АТО
2015-04-07

У цей буремний і складний час для всіх нас, коли на сході йде неоголошена війна з російськими окупантами, студенти і викладачі Миргородського художньо-промислового коледжу імені М.В. Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка ніколи не залишаються осторонь і допомогають учасникам АТО та Збройним Силам України.

Ще у березні минулого 2014 року колектив коледжу підтримав акцію матеріальної підтримки військових України. Одноденний заробіток працівників і викладачів коледжу адресно перерахували у військову частину А1356.

А студенти свою допомогу адресували на придбання необхідних канцтоварів для ведення справ у райвійськкоматі.

Студенти коледжу також активно відгукнулися на участь у акції "Ice Bucket Challenge", яка була організована у вигляді флешмобу: люди повинні облити себе  крижаною водою з відра і зробити матеріальну пожертву.

10 вересня 2014 року після закінчення занять студенти коледжу, незважаючи на хмарну і не зовсім теплу погоду, з величезним ентузіазмом налаштувалися на участь у акції. Мужньо виливши на себе крижану воду, вони продемонстрували бажання сприяти миру в нашій державі.

Студенти вирішили, що зібрані під час благодійного флешмобу кошти будуть спрямовані на потреби Збройних Сил України та АТО.

19 вересня  2014 року студенти  провели збір коштів для закупівлі ліків  для бійців батальйону "Азов". Закуплені медикаменти були передані голові Миргородської районної ради Карбану А.Е. Дівчата та хлопці написали побажання нашим захисникам, студенти-художники передали бійцям малюнки і запропонували вести переписку з ними.

У ході оголошеної мобілізації транспортних ресурсів, призначених для поставки в Збройні Сили України, організовано ремонт екскаватора. Завдяки сприянню міського голови Соломахи С.П.,  директора  КП "Спецкомунтранс" Онищенка О.В. цей транспортний засіб, який має 22 роки експлуатації, був відремонтований та підготовлений до відправки в зону АТО.

Восени наші студенти передавали учасникам антитерористичної операції подарунки і малюнки. А вже взимку один із малюнків із підписами бійців волонтери повернули до коледжу. Бійців АТО вразила патріотична композиція Рябчуна Владислава, студента ХК-21.

Студенти коледжу вирішили написати і відправити листи учасникам АТО.У цих листах - вдячність тим, хто захищає нашу Батьківщину на сході, свободу та незалежність українського народу. Рядки листів сповнені надією на повернення воїнів додому, де їх чекають матері, дружини, сестри, кохані…

О.М.Федоренко, заступник

директора з виховної роботи

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]