Цивільний захист Карта укриттів

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
На перехресті вулиць Незалежності та Кашинського запрацював світлофор
2016-01-12

Для безпечного руху на цій ділянці дороги працівники комунального підприємства  "Комбінат благоустрою і озеленення" встановили світлофори. Через закриття центрального мосту цими вулицями пролягають об’їзні маршрути. Через посилений потік транспорту та пішоходів тут уже виникали аварійні ситуації.

Для попередження ДТП та створення комфортних умов учасникам дорожнього руху, міська рада виділила кошти на встановлення автоматичного регулювальника. 12 січня світлофор запрацював.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба в працівниках станом на 17 квітня

 

     
     
Діалог влади та бізнесу
18 квітня о 14:00 відбудеться чергова зустріч у межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу». Її проведуть в онлайн-форматі.
Тема: «Разом до перемоги: як бізнес може допомогти фронту».
 
     
     
“Гаряча” телефонна лінія

21 квітня 2025 року  з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови- начальником управління економічного розвитку та інвестицій Наталією Володимирівною Молочко. Охочих просимо звертатися за номером  5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста-партнери

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]