Цивільний захист Карта укриттів

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородців закликають поприбирати у підвалах на випадок надзвичайної ситуації
2015-02-05

04 лютого міський голова Сергій Соломаха за участю представників відділу цивільного захисту міської ради та фахівців УДНС провів зустріч з головами будинкових комітетів. Говорили про першочергові заходи у разі виникнення надзвичайної ситуації у Миргороді.

Розпочинаючи нараду, Сергій Соломаха повідомив, що з 03 лютого міську ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту переведено в режим підвищеної готовності та заспокоїв учасників наради. У Миргороді нині все спокійно, але у зв’язку з  подіями в Україні, вся система цивільного захисту, відповідно до розпорядження Уряду, переведена в режим підвищеної готовності. Це, насамперед, пов’язано з терористичними актами, які відбуваються в східних областях України. Щоб убезпечити мешканців від ймовірних викликів, треба бути готовими протисти непередбаченим ситуація. Для цього всі служби і мешканці мають згуртуватися. Спеціальні та комунальні служби вже працюють у посиленому режимі. У місті створено мобільну групу для оперативного реагування, виділено автотранспорт для ліквідації аварійних ситуацій. Проблемним питанням на сьогодні є підготовка захисних укриттів. Міські служби зробили інвентаризацію об’єктів цивільного захисту. На більшості підприємств укриття відповідають нормам. Найбільше питань виникає з будинками. Не скрізь є такий захист. Більше того, третина з них не відповідає вимогам. А, як показує досвід східних областей, саме підвали в житлових будинках є ідеальним укриттям для мирних жителів. Для цього потрібно прибрати сміття, звільнити проходи, відремонтувати та відкачати воду в підтоплених приміщеннях. Чимало свідомих жителів ще під час першого заклику міських служб самотужки понаводили порядок у підвалах. Але ще залишаються приміщення, де треба попрацювати. Комунальні служби готові допомагати мешканцям. Їм треба звернутися до комунальників і повідомити адресу та вказати, що необхідно зробити. Начальник МЖЕУ Олександр Марченко зазначив, що матеріали для цього є, робітники МЖЕУ уже працюють над відновленням електричних мереж у підвалах багатоповерхівок. Прикро те, що у багатьох підвальних приміщеннях несвідомі громадяни пошкоджують  щойно відновлені мережі.

Із роз'ясненнями про першочергові дії під час ймовірної загрози виступив перший заступник міського голови Сергій Павленко. Спеціалісти відділу персоналу та з питань мобілізаційної роботи і цивільного захисту міської ради повідомили, що найближчим часом на будинках буде розміщено пам"ятки  про порядок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та стану безпеки в місті.

Учасникам зібрання продемонстрували навчальний відеофільм "Збираємо екстрений рюкзак".

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба в працівниках 

     
     
Триває голосування щодо нової дати святкування Дня Миргорода.

 Нагадуємо, що Миргородська міська рада продовжує збір пропозицій щодо визначення нової дати святкування Дня Миргорода.

     
     
Оголошення

Миргородська міська рада оголошує пошук кандидатів у присяжні суду

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста-партнери

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]