Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородці вийшли на акцію протесту проти високих тарифів на комунальні послуги
2021-01-12

12 січня мешканці Миргородської громади зібралися на акцію протесту біля приміщення "Миргородський район газопостачання ПАТ "Полтавагаз". Учасники акції вимагали зменшення тарифів на споживання та транспортування природного газу для населення. Було підготовлено вимогу до депутатів місцевої та районної рад та зібрано підписи. Вимогу передали представникам міської влади. 

З учасниками акції спілкувався перший заступник міського голови Олександр Острянин. Акція пройшла мирно, без порушень правил громадського порядку. За підрахунками правоохоронців, у заході взяли участь близько 400 осіб. Сьогодні міський голова Сергій Соломаха у складі делегації Полтавської області на чолі з народним депутатом Олегом Кулінічем зустрічаються з керівництвом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Міський голова також  повідомив, що увечері планується зустріч з Прем’єр-міністром України щодо актуального нині питання для всіх українців - невідкладного вжиття комплексних заходів для належного врегулювання цін на енергоносії та їх доставку для побутових споживачів.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]