Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородці отримали біометричні паспорти
2016-02-03

02 лютого документи громадянина України нового зразка отримали 16 річні миргородці. Паспорт-картку Владиславу Соснову та Владиславу Ромодану урочисто вручили міський голова Сергій Соломаха та начальник Миргородського міського відділу ДМС Марія Литвишко.

За словами Марії Литвишко, з 1 січня 2016 року  в Україні розпочато видачу паспорта громадянина України нового зразка у вигляді картки. Підрозділом міграційної служби 11 січня було прийнято перші заяви від громадян для оформлення такого паспорта-картки. На сьогодні прийнято 67 таких заяв. Марія Литвишко роз’яснює, що паспорт громадянина України у вигляді картки є документом, який посвідчує особу, дійсний для укладання цивільно-правових угод, здійснення банківських операцій, оформлення доручень лише на території України. Іншими словами це, так званий, «внутрішній паспорт». Для виїзду за кордон необхідно мати закордонний паспорт, він також нового зразка, біометричний, але на відміну внутрішнього паспорта, має вигляд книжечки. Його оформляють з народження дитини і не залежно від місця реєстрації громадянина.

За оформленням нового паспорта громадянина України до Миргородського міського відділу УДМС України в Полтавській області можуть звернутися громадяни:

- які досягли 16-річного віку;

- які одержують паспорт вперше;

- та які зареєстровані в місті Миргороді або Миргородському районі.

Паспорти нового зразка будуть видавати безкоштовно всім громадянам України, які їх отримують вперше і досягли 16-річного віку.

Для оформлення паспорта громадянина України особа звертається безпосередньо до Миргородського міського відділу ДМС, маючи при собі свідоцтво про народження, його копію, паспорт батьків. Фотографування здійснюється на місці.

Дні та годи прийому:

- вівторок: 8:00-17:00

- середа: 9:00-18:00

- четвер: 8:00-17:00

- п’ятниця: 9:00-18:00

- суббота: 8:00-15:45

Перерва на обід: з 12:00 до 12:45

Телефон для довідок: 5-24-94

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]