Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородському краєзнавчому музею присвоїли ім’я Опанаса Сластьона
2020-05-18

Історичну справедливість відновлено - Миргородському краєзнавчому музею присвоїли ім'я його засновника - Опанаса Сластьона.  Відповідне рішення ухвалили депутати на 55-й сесії Миргородської міської ради, що відбулося 15 травня.

Начальник відділу культури Лариса Педченко висловила щиру подяку всім причетним до ухвалення такого рішення: міській владі, депутатському корпусу, всім шанувальникам, громадським активістам та просто небайдужим містянам, які уболівали за відновлення історичної справедливості та віддання належної пошани людині, яка стояла біля витоків музейної справи на Миргородщині. А ще подякувала Ользі Герасим’юк, яка своєю наполегливістю та енергією привернула увагу громадськості до імені Опанаса Сластьона і належного вшанування його спадщини.

Як відомо, 1 травня Миргородському краєзнавчому музею виповнилось 100 років.

А сьогодні, 18 травня, в Міжнародний день музеїв, колектив закладу запрошує всіх охочих вже до Миргородського краєзнавчого музею імені Опанаса Сластьона на одноденну виставку експонатів під відкритим небом та переглянути унікальні речі, які належали, в т.ч. й Опанасу Сластьону.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]