Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородські "Слов’яни" запалювали найяскравіші "Вогні Львова"
2016-01-26

На III-му Міжнародному телевізійному фестивалі «Вогні Львова-2015» перше місце в номінації вокальні ансамблі завоював ансамбль народної музики і пісні «Слов'яни» Палацу культури курорту «Миргород».

Улюбленців публіки миргородських «Слов'ян» можна назвати молодим колективом, який бурхливо розвивається. Створений ентузіастами народної творчості в жовтні 2012 року, вже в 2013 році ансамбль завойовує Гран-прі міжнародного конкурсу «Золотий едельвейс» в Ужгороді. У 2014 році Гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Золотий перетин Львова». У 2015 році ансамбль отримав заслужене і високе звання народного. І в кінці року нова вагома перемога.

За високими нагородами стоїть наполеглива праця і постійний творчий пошук керівника ансамблю Володимира Басова і кожного його учасника. Талановитих вокалістів Юрія Мельничука, Жанни Харченко, Ірини Немченко, Вікторії Явтушенко, Ярини Лень, Володимира Коваленка, Миколи Терещенка і виконавців інструментальної групи Наталію Нечипорчук, Тамару Ковтун, Оксану Зінченко, Ольгу Овчаренко, Володимира Троцака, Сергія Немченка об'єднує безмежна любов до народної пісні, постійний пошук в бажанні якнайповніше розкрити обраний матеріал. А сьогодні це потужна і багатопланова програма з патріотичних, ліричних і популярних народних пісень, а також сучасних творів відомих композиторів. Тому не дивно, що жива музика і спів талановитих артистів підкорили високоповажне жюрі III-го Міжнародного телевізійного фестивалю «Вогні Львова-2015» і стали справжньою окрасою цього фестивалю.

Приймаючи поздоровлення і нагороди на Гала-концерті переможців фестивалю, керівник ансамблю «Слов'яни» Володимир Басов високо оцінив щиру увагу до долі колективу керівництва курорту і особисто генерального директора «Миргородкурорту», заслуженого лікаря України Олександра Гавловського. Про це свідчить і поява у колективу добротних костюмів, і яскравих сучасних афіш, і надання можливостей брати участь у фестивалях, що зараз зовсім непросто. Організатори фестивалю високо оцінили і окремо відзначили внесок керівництва курорту «Миргород» в розвиток народної творчості, у збереження і пропагування справжнього скарбу нашого народу – української пісні.

Вітаємо учасників ансамблю «Слов'яни» зі ще однією вагомою перемогою і бажаємо натхнення на нові високі досягнення в благородній справі відродження народного мистецтва. А гостей курорту «Миргород» запрошуємо на незабутні концерти цього ансамблю, які, без сумніву, дозволять їм відчути глибини української пісні і подарують прекрасний настрій.

 За матеріалами сайту mirgorodkurort.com.ua

ОГОЛОШЕННЯ
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 14 червня 2024 року

     
     
Оголошення

 Оцінка вартості послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]