Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородські рятувальники отримали нову техніку
2017-04-05

05 квітня У Полтаві, на площі біля Полтавської обласної державної адміністрації, відбулось урочисте вручення нової пожежно-рятувальної техніки та спорядження для підрозділів ГУДСНС у Полтавській області. У заході взяли участь голова Полтавської ОДА Валерій Головко, заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий, Полтавський міський голова Олександр Мамай, Голова Кременчуцької РДА Андрій Безкоровайний, Миргородський міський голова Сергій Соломаха, керівництво Головного управління ДСНС України у Полтавській області, громадськість.

“Полтавське управління ДСНС вважається одним з кращих в Україні. Цю техніку ми передали на баланс управління ДСНС у Полтавській області, щоб у працівників було ще більше ентузіазму, відваги для забезпечення безпеки життя людей”, – зазначив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

“Останній раз ми отримували б/у автомобіль з Німеччини.  За десять років це перша нова техніка, що йде на допомогу Миргородським рятувальникам. Техніку закупили за кошти державного бюджету, я дуже вдячний тим людям, які посприяли цьому”, – повідомив Миргородський міський голова Сергій Соломаха.

Рятувальники Полтавщини отримали сім одиниць нової техніки.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]