Цивільний захист Карта укриттів

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Миргородські поліцейські допомогли водію вантажівки
2017-02-02

На 6-му кілометрі ділянки траси Миргород-Хорол, в напрямку міста Миргород 48-річний водій вантажного автомобіля з напівпричепом не впорався з керуванням, з’їхав в кювет і застряг у полі. На допомогу чоловіку прийшли інспектори поліції Миргородського відділу, які тягачем з підвищеною прохідністю відбуксирували вантажівку на безпечну ділянку дороги.

Тарас Кравчук, начальник сектору реагування патрульної поліції Миргородського відділу розповідає:
  «При здійсненні патрулювання ми виявили вантажівку, яка з’їхала з проїзної частини дороги і знаходилась в кюветі. Водієві пощастило – він виявився неушкодженим, але самотужки виїхати на дорогу не міг. Запропонували чоловіку допомогу, спецтехнікою відбуксирували вантажівку на безпечну ділянку дороги та перевірили технічний стан авто».
  «Водій вантажівки – 48-річний приватний підприємець з Сумщини, - говорить начальник Миргородського відділу поліції Володимир Река. Напівпричіп завантажений 20-ти тоннами насіння кукурудзи, яку чоловік віз до Миргородського елеватора. Поліцейські спрацювали оперативно, залучили спецтехніку, супроводили вантажівку до сховища і це дало змогу підприємцю при температурі -17С зберегти вантаж неушкодженим».

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Актуальні вакансії

     
     
Увага!

ДО УВАГИ АГРАРІЇВ ТА ВЛАСНИКІВ ПОЛІВ, ЯКІ ОБРОБЛЯЮТЬ ПОСІВИ! ПРОФІЛАКТИКА ОТРУЄННЯ БДЖІЛ ПЕСТИЦИДАМИ

     
     
Важливо!

Не мовчи про насильство над дитиною!

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.
МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]